UAB Devulco – gumos devulkanizacijos technologijos lyderis!

Jau daug dešimtmečių yra tiriamos galimybės regeneruoti gumą iš senų padangų ir kitų gumos dirbinių. Tačiau efektyvi ir visuotinai pripažinta gumos perdirbimo technologija dar nėra nusistovėjusi. UAB „Devulco”, dėka produktyvios MOKSLINĖS PARTNERYSTĖS, sukūrė išskirtinai naujovišką ir efektyvų gumos atliekų perdirbimo metodą, pagrįstą tribologiniu / mechanocheminiu gumos apdorojimu. Nuo 2012 m. pradėta pramoninė regeneruotos gumos miltelių (Devulco RRP™) gamyba remiasi šiais dvejais pagrindiniais principais:

  • DEVULKANIZACIJA
  • FRAKCIONAVIMAS

Šių savybių dėka, Devulco RRP™ gali būti naudojamas kaip ekonomiškai efektyvus ir technologiškai racionalus kaučiuko ir suodžių PAKAITALAS.

Toliau investuodama į nuosavą technologinių tyrimų centrą ir talentingą inžinerinį personalą, UAB „Devulco” ir toliau išlieka atvira inovacijoms bei tobulesnių gumos perdirbimo technologijų kūrimui.

Pagrindiniai mūsų technologijos pranašumai:

  • KOKYBĖ: mūsų technologijos pagalba galima pasiekti aukštą devulkanizacijos lygį reikšmingai nepažeidžiant polimerų kokybės gumos žaliavoje.
  • LANKSTUMAS: mūsų technologiją galima naudoti skirtingų gumos produktų smulkinimui ir devulkanizacijai, nesvarbu ar jie pagaminti iš natūralaus, sintetinio, ar maišyto kaučiuko.
  • EFEKTYVUMAS: mūsų technologija remiasi specialiai priderinta perdirbimo įranga, kuri įgalina mus visiškai atsisakyti tirpiklių ir aukštos temperatūros. To pasekoje procesas yra ir ekonomiškas ir labai patikimas, leidžiantis stabiliai perdirbti daugiau nei 90% žaliavos vieno proceso metu.
  • EKOLOGIŠKUMAS: devulkanizacijos procesas yra ekologiškas – švarus, netoksiškas, be apliekų, saugantis gamtą. Be to, kadangi procesas nereikalauja šildymo ar kaitinimo, energijos sąnaudos ir CO2 emisijos yra palyginti mažos.