Devulco RRPTM yra paruoštas naudojimui kaip ekonomiškai efektyvus kaučiuko ir suodžių dalinis substituentas gumos mišiniuose. Naudojant Devulco RRPTM gumos gamyboje, galima ženkliai sumažinti tiek kaučiuko, tiek suodžių sąnaudas. Didžiausias efektyvumas pasiekiamas Devulco RRPTM naudojant kaip NR ir SBR kaučiuko pakaitalą. Čia pateikiami pavyzdžiai, kaip įprastinės kompozicijos mišiniuose Devulco RRPTM paveikia gumos fiziko-mechanines savybes.

Akivaizdu, jog naudojant Devulco RRPTM gumos tempimo ir plyšimo savybės tampa daug geresnės, nei tuo atveju, kai naudojamos smulkios protektorių nuorėžų frakcijos. Atsparumas tempimui tampa ekvivalentiškas arba geresnis už tuos gumos mišinius, kuriuose vietoj kaučiuko yra naudojami rinkoje paplitę ‚gumos regeneratai‘. Santykinis pailgėjimas prieš plyšimą yra taip pat geresnis, nei smulkių protektorių nuorėžų mišiniuose.

Gumos gaminių kietumas ir elastiškumas naudojant Devulco RRPTM kinta panašiai, kaip ir smulkių protektoriaus nuorėžų mišiniuose.

Reologinės ir vulkanizacijos kinetikos charakteristikos keičiasi nežymiai, jei naudojami nedideli Devulco RRPTM kiekiai. Aukštesnių proporcijų atveju patartina atitinkamai koreguoti mišinio sudėtį.