UAB „Devulco” sukūrė unikalų, pasaulyje analogų neturintį procesą smulkių devulkanizuotos gumos dalelių gamybai. Devulco RRPTM savyje suderina efektyviai devulkanizuotos gumos pranašumus su reikiamų granuliometrinių savybių frakcija. Smulkiausia Devulco RRPTM frakcija gali būti 40 Mesh, t.y. 0,45 mm dydžio ir smulkesnė. Tai yra visiškai naujo tipo produktas gumos pramonėje, nes dauguma gumos perdirbėjų gamina regeneruotą gumą plokštėmis ar lakštais, kurie yra sluoksniuojami vienas ant kito ir suspaudžiami į luitus, rulonus, strypus, ritinius ar panašaus pavidalo vientisus gaminius. Tai suteikia regeneruotai gumai panašumo į supakuotą žaliavinį kaučiuką, kuris yra tiekiamas kaip ritiniai ar panašioje formoje. Nei viena žaliavinio kaučiuko rūšis, įskaitant natūralų, izopreno, Stireno-Butadieno kaučiuką (SBR) ir visus kitus, negali būti tiekiama miltelių formoje dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

  1. yra labai sudėtinga suformuoti smulkias kaučiuko daleles dėl labai elastiško ir savitvarkio šio kieto kūno pobūdžio, nebent taikant kriogeninius procesus;
  2. net jei ir pavyksta pagaminti smulkias kaučiuko daleles, jos lengvai sulimpa viena su kita aplinkos ar aukštesnėse temperatūrose ir vėl tampa sunkiai perskiriamomis.

Todėl gausūs inžineriniai resursai yra skiriami gumos maišymo įrangos kūrimui, kad stambūs gumos luitai galėtų būti apdorojami efektyviai. Kiti gumos komponentai, tokie kaip suodžiai, siera, ZnO, stearo rūgštis ir t.t. yra paprastai tiekiami miltelių forma, o kartais kaip skysčiai, pvz. mineralinės alyvos plastikliai. Milteliai gali būti maišomi, disperguojami ir bendrai apdorojami gerokai paprasčiau, nei stambūs gumos luitai.